Speciální užitkové vozy

14. března 2017 v 17:05
Užitkové vozy se speciálními nástavbami mají široké spektrum možností. Prakticky každý výrobce vyrábí užitkové vozy univerzálně tak, aby se na podvozek dalo nasadit prakticky cokoli, co uveze. Vidět tak můžeme různá provedení od sanitních, hasičských a policejních vozů, přes odtahovky a další speciální užitkové vozy. Pojďme se podívat, co všechno se dá na podvozek nasadit.

Odtahovka

Odtahovka je taková klasika a vídáme jí velice často. Pro koupi odtahovky musíte využívat specializovaných řešení, které vám nabídnou specializované firmy. Takové užitkové vozy se speciální nástavbou ale můžete pořídit i v bazaru užitkových vozů a vyjde vás to mnohem méně peněz i úsilí.

Přitom ojetá odtahovka poslouží úplně stejně dobře, jako nová.

Do lesa se Scanií

Něco více speciálního je nástavba pro manipulaci se dřevem u této Scanie. Tento speciální užitkový vůz je vybaven hydraulickým ramenem a nástavcem pro manipulaci se dřevem. Zároveň za něj lze připojit prakticky libovolný návěs a přívěs.

S takovými speciálními nástavbami už můžete vozy zakopit, obvykle jich na trhu ale není mnoho. Proto se vyplatí kontaktovat nějaký bazar s nákladními vozy a poptat ho u nich. Oni už rozhodí svoje sítě a takový vůz vám seženou a případně i dovezou.

Možnosti speciálních nástaveb jsou prakticky neomezené a každý výrobce nabízí sériová řešení i řešení přímo na míru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ladislav Ladislav | 25. července 2018 v 19:46 | Reagovat

Moc zajímavý článek, zrovna si se synem plánujeme nějaký takový speciální užitkový vůz pořídit odhttps://www.truck1-cz.com/ , takže se nám vaše rady rozhodně budou hodit! ;-)

2 Vladimír Vladimír | Web | 30. srpna 2018 v 17:58 | Reagovat

Při převozu aut také využíváme speciální vůz v podobě odtahového. Tento typ auta můžeme z praxe doporučit. Využíváme jej převážně k převozu aut ze zahraničí https://doveztodal.cz . Jinak bych chtěl také pochválit za dobře napsaný článek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama