Únor 2017

Výkup dodávek a nákladních aut

16. února 2017 v 14:05
Vlastníte dodávku, nebo nákladní auto a chcete ho prodat? V podstatě máte 3 možnosti.

Prodej na vlastní pěst

To znamená založit vložit inzeráty na inzerní servery a trpělivě odpovídat na všechny otázky a dělat prohlídky a zkušební jízdy. Navíc vás to bude stát mnoho papírování. To nejsou moc příjemné vyhlídky, takže se podíváme na pohodlnější způsoby.

Komisní prodej

Zajedete s autem do bazaru, za chvíli odejdete se vším potřebným a dále už jen čekáte, až se auto prodá. V zájmu autobazaru je auto co nejdříve prodat, takže umístí inzeráty na inzertní servery, kde už navíc mají zařízené lepší pozice. Tím se razantně zvýší šance na prodej. Navíc vyřizují vše za vás - dotazy, prohlídky, zkušební jízdy. Po úspěšném prodeji vozu se jen zastavíte podepsat pár papírů a vyzvednout si peníze. Jak jednoduché, že?

Výkup vozů


Chcete mít peníze ihned k dispozici a zároveň jistotu, že vůz prodáte? Využijte výkup vozů. V takovém případě za váš vůz přebírá autobazar všechny závazky a vy už nic neřešíte. Je to jako byste ho prodali někomu jinému. Autobazar pak již řeší vše po svém a vozidlo je napsané přímo na něj. Výkup nákladních vozidel je rychlejší a pohodlnější variantou komisního prodeje. Za vůz dostanete maximální hodnotu, která se získá oceněním vozu. Ta může být sice trochu nižší, než v případě komisního prodeje, ale nikdo vám nezaručí, že se s vyšší cenou vůz v komisi prodá. Takhle máte peníze na ruku a jistotu. Tento způsob nám přijde nejlepší a co vám?