Říjen 2016

Jaké jsou možnosti půjčení nákladního auta

5. října 2016 v 15:16
Když potřebujete nákladní auto, není nutné si hned pořizovat nové, nebo ojeté. Pokud dané auto potřebujete, ale nevíte, že pro něj budete mít využití i do budoucna, je vhodné využít služeb půjčovny užitkových vozů. Vyhnete se tak případným zbytečným nákladům vzniklým vlastnictvím nepoužívaného nákladního vozu.

Je to složité?

Půjčení nákladního auta není vůbec složité. Stačí jen řidičák, občanka nebo doklad o podnikání, 10 minut na sepsání smlouvy, kauce a to je vše. Za půl hodiny odjíždíte s vozem, který odpovídá vašim potřebám, ale můžete ho kdykoli vrátit, nebo vyměnit. Navíc se nestaráte o opravy, údržbu, ani o papírování. Auta jsou hodně používaná, takže obměna vozového parku je rychlá. Půjčite si tak auto, které je maximálně 5 let staré a má tak všechny moderní technologie a bezpečnost.

Ford Transit Jumbo z půjčovny

Kde a za kolik?

Doporučení je doporučení, ale reálná zkušenost je stejně nejdůležitější. Za mě bych poradil začít u firmy AC Dodávky. Je to velká stabilní firma s velkým výběrem vozů a pravidelně měněným vozovým parkem. Auta jsou v dobrém stavu a maximálně pár let stará. Cena za měsíc se pohybuje kolem 20 tisíc a čím déle máte auto půjčené, tím více klesá. Auto tak můžete výhodně využívat dlouhodobě.