Nákladní vozy značky Renault

25. srpna 2016 v 13:52
Renault neodmyslitelně patří do kategorie osobní dopravy, ale i do kategori nákladních vozů. Tahle franouzská automobilka založená v roce 1899 Lousem Renaultem je aktuálně čtvrtou největší automobilkou světa.

Nákladní vozy

První nákladní auto vyrobili v roce 1962 a vypadalo celkem k světu.

Renault 4 Fourgonette


To se o jeho mladším nákladním bráškovi říct úplně nedá.

Renault Estafette

Od té doby naštěstí uplynulo dost času a dnešní nákladní vozy Renault jsou moderní a vzhledově velmi pěkné vozy. Aktuálně se vyrábí ve třech verzích určené pro městský provoz i pro dálkovou přepravu s obrovským výkonem a nosností. Na trhu jich seženete ojetých velké množství, což je také díky jejich rozšířenosti a oblíbenosti. Renault vyrábí nákladní vozy již přes 50 let a vliv zkušeností a vývoje jde na jejich vozech velmi znát.

Renault

Dodávky a užitkové vozy

I užitkové vozy Renault udělaly obrovský pokrok a jsou dnes nabízeny v obrovském množství variant a velikostí. Díky tomu je i nabídka na trhu ojetých vozů velmi velká. Variabilitu můžete vidět i na následujícím obrázku, kde je z dodávky udělán takové malý tahač s přívěsem.

Renault dodávka

Takovéhle specialitky můžete sehnat v autobazaru Dodávky Brno a AC dodávky. Pokud tedy budete hledat jakoukoli dodávku, nebo užtikový vůz, neváhejte se na ně obrátit v Praze i v Brně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama