Únor 2016

Půjčení nákladního auta

10. února 2016 v 23:53
Přemýšleli jste někdy o půjčení nákladního auta? A víte co všechno to obnáší? Pojďme se teď na to společně podívat. Projdeme si celý proces krok po kroku.

Výběr

Nejdříve si musíte dodávku na půjčení vybrat. Jako dodávku jsem příklad zvolil záměrně, protože si ukážeme proces na konkrétním případě. Za nabídky dodávek na půjčení si vybereme například Volkswagen Crafter s mrazákem.


Co se nám na něm líbí? Tak jednoznačně pro zakázku potřebujeme dodávku, která umí udržet zboží vychlazené a to tato splňuje. Navíc je to dvou a půl litrový turbodiesel, takže to nebude žádný lenoch a i na dálky se s ním bude jezdit dobře, aniž bychom se do kopce plně naložení plahočili na jedničku. Je to moderní vůz ve skvělém stavu a to nám vyhovuje.

Podmínky

Podmínky zapůjčení dodávky jsou jednoduché a co nejméně omezující. V podstatě vám stačí řidičák skupiny B, nebo C, podle typu vozu, občanka nebo pas a vratná kauce, která v případě tohoto vozu dělá 30 tisíc. Pak už jen stačí dorazit k nám a za chvíli s autem odjíždíte pro zakázku. Celý proces zabere minimum času.

A co dál?

Dál už nic nečekejte, protože to už je vše. Ano, takhle jednoduché to je. Dodávku můžete používat jak dlouho chcete. Při dlouhodobém používání se dá domluvit výhodná cena za pronájem. Tak neváhejte a šup k nám!