Výkup a půjčovna nákladních vozidel

9. prosince 2015 v 23:37
Je čas na výměnu starého nákladního auta za nové? A to staré už se vám nehodí? Žádný problém, v tom případě je tu pro vás výkup nákladních aut. Díky tomu se výhodně a bezstarostně zbavíte starého nákladního auta a pořídíte si nové, klidně i na protiúčet.

Vše na jednom místě

Nové nákladní auto koupíte na stejném místě, kde prodáte i své staré, nebo si zde dokonce můžete nějaké vozidlo půjčit. Výhod výkupu nákladního vozu u nás je mnoho, mezi ty nejdůležitější patří to, že hotovost dostanete hned přímo na ruku. Žádné čekání, zdržování nebo podvody. Prostě peníze na místě. Zároveň přebíráme veškeré záruky za váš vůz a vyřídíme veškerou administrativu. Odpadá vám tak mnoho práce s prodejem a papírováním. Pokud si vezmete u nás rovnou i nový vůz, nabídneme vám ještě lepší výkupní cenu.

Již vůz nepotřebuji

A co když vůz již nepotřebujete, například proto, že vám stál zbytečně dlouho a prodělával? Ale zároveň se jednou za čas hodí mít rezervu pro případ nouze? Pak využijete půjčovnu užitkových vozů! Půjčovna užitkových vozů vám poskytně tu výhodu, že nemáte fixní náklady, ale pouze variabilní podle toho, kdy vůz potřebujete. Auto tak neprodělává v okurkové sezoně a naopak máte dostatek kapacit ve špičkách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama