Vánoce a nákladní a užitkové vozy

26. prosince 2015 v 23:16
To byl zase frmol, že? Každoroční nákupní čílenství, které vrcholí v prosinci si prochází většina lidí a málokdo se mu vyhne. Minimálně ve větších městech se v obchodních centrech odehrává Vánoční masakr. A nejinak je tomu v eshopech a firmách, kde se před Vánocemi může zvýšit několikanásobně obrat i množství zakázek. Je ale na tohle připravený i Váš vozový park? Bylo to v pohodě, jen tak tak, nebo prostě nestačil.

Když vše funguje

Když vše funguje tak jak má, hned je o starost míň. Vše se zvládá, zboží se rozváží a všichni jsou spokojeni. Teda kromě řidičů, kteří toho mají nad hlavu. Co když se ale něco stane?

Když se auto pokazí

Nepočítali jste s tak velkým nárůstem zakázek, takže je všechno na hraně možností a v tom auto přestane jezdit. A průšvih je na světě. Nespokojení zákaznící, zkažená reputace, menší tržby, to vše se může odehrát. Rychlá pomoc? Na nákup auta není čas, takže právě pro tuto situaci se hodí půjčovna dodávek, případně pokud převážíte větší věci, nebo větší množství, tak pronájem užitkových vozů. Tato rychlá pomoc Vám pomůže dočasně zachránit situaci a preventivně ji můžete využít i pro zapůjčení auta do zálohy.

Když potřebujete další

Ať už z preventivních důvodů, nebo proto, že se Vám daří a firma roste, budete možná uvažovat i o tom, že byste nějaké ty užitkové vozy do firmy nakoupili. Nebo případně přijde v úvahu i nákup nákladního auta. Ojeté vozy mají příjemně nižší cenu oproti novým vozům, ale přitom poslouží stejně dobře, jako nové vozy. Naopak Vám ještě nebude líto do nich naházet materiál, abyste si je náhodou nepoškrábali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hafik hafik | Web | 9. března 2017 v 12:17 | Reagovat

No já potřebuji nákladní vůz nejen na vánoce. Takže řešením je pro mě půjčovna nákladní techniky. Super blog, jen tak dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama