Prosinec 2015

Vánoce a nákladní a užitkové vozy

26. prosince 2015 v 23:16
To byl zase frmol, že? Každoroční nákupní čílenství, které vrcholí v prosinci si prochází většina lidí a málokdo se mu vyhne. Minimálně ve větších městech se v obchodních centrech odehrává Vánoční masakr. A nejinak je tomu v eshopech a firmách, kde se před Vánocemi může zvýšit několikanásobně obrat i množství zakázek. Je ale na tohle připravený i Váš vozový park? Bylo to v pohodě, jen tak tak, nebo prostě nestačil.

Když vše funguje

Když vše funguje tak jak má, hned je o starost míň. Vše se zvládá, zboží se rozváží a všichni jsou spokojeni. Teda kromě řidičů, kteří toho mají nad hlavu. Co když se ale něco stane?

Když se auto pokazí

Nepočítali jste s tak velkým nárůstem zakázek, takže je všechno na hraně možností a v tom auto přestane jezdit. A průšvih je na světě. Nespokojení zákaznící, zkažená reputace, menší tržby, to vše se může odehrát. Rychlá pomoc? Na nákup auta není čas, takže právě pro tuto situaci se hodí půjčovna dodávek, případně pokud převážíte větší věci, nebo větší množství, tak pronájem užitkových vozů. Tato rychlá pomoc Vám pomůže dočasně zachránit situaci a preventivně ji můžete využít i pro zapůjčení auta do zálohy.

Když potřebujete další

Ať už z preventivních důvodů, nebo proto, že se Vám daří a firma roste, budete možná uvažovat i o tom, že byste nějaké ty užitkové vozy do firmy nakoupili. Nebo případně přijde v úvahu i nákup nákladního auta. Ojeté vozy mají příjemně nižší cenu oproti novým vozům, ale přitom poslouží stejně dobře, jako nové vozy. Naopak Vám ještě nebude líto do nich naházet materiál, abyste si je náhodou nepoškrábali.

Výkup a půjčovna nákladních vozidel

9. prosince 2015 v 23:37
Je čas na výměnu starého nákladního auta za nové? A to staré už se vám nehodí? Žádný problém, v tom případě je tu pro vás výkup nákladních aut. Díky tomu se výhodně a bezstarostně zbavíte starého nákladního auta a pořídíte si nové, klidně i na protiúčet.

Vše na jednom místě

Nové nákladní auto koupíte na stejném místě, kde prodáte i své staré, nebo si zde dokonce můžete nějaké vozidlo půjčit. Výhod výkupu nákladního vozu u nás je mnoho, mezi ty nejdůležitější patří to, že hotovost dostanete hned přímo na ruku. Žádné čekání, zdržování nebo podvody. Prostě peníze na místě. Zároveň přebíráme veškeré záruky za váš vůz a vyřídíme veškerou administrativu. Odpadá vám tak mnoho práce s prodejem a papírováním. Pokud si vezmete u nás rovnou i nový vůz, nabídneme vám ještě lepší výkupní cenu.

Již vůz nepotřebuji

A co když vůz již nepotřebujete, například proto, že vám stál zbytečně dlouho a prodělával? Ale zároveň se jednou za čas hodí mít rezervu pro případ nouze? Pak využijete půjčovnu užitkových vozů! Půjčovna užitkových vozů vám poskytně tu výhodu, že nemáte fixní náklady, ale pouze variabilní podle toho, kdy vůz potřebujete. Auto tak neprodělává v okurkové sezoně a naopak máte dostatek kapacit ve špičkách.

Jak rychle sehnat dodávku na cokoli

9. prosince 2015 v 22:47
Blíží se Vánoce a všude už je pěkně rušno. Zvláště v eshopech a přepravních společnostech. Nejvyšší nápor na ně bude v týdnu těsně před Vánoci. V tu chvíli nesmí selhat ani jeden článek řetězce k zákazníkovi. Máte vše čím odvézt? Nehodila by se vám dodávka krátkodobě, nebo i dlouhodobě? Pokud ano, máme pro vás několik řešení:

Půjčovna dodávek

Ano, půjčovna dodávek je přesně to řešení krátkodobých nedostatků přepravní kapacity, kterou možná hledáte. Že dodávku po celý rok nevyužijete, ale před Vánoci by se jedna nebo dvě navíc hodily? Tak navštivte půjčovnu užitkových vozů na Praze Libni. Na výběr tam máte z desítek dodávek různých druhů a velikostí. Vybere si opravdu každý!

Prodej dodávek

Dodávka navíc se vám hodí celoročně? Nemusíte hned kupovat novou. Ojetá poslouží stejně dobře a navíc bude daleko levnější. Kam si pro dodávku přijet? V praze se rozhodně bude hodit bazar užitkových vozů na Praze Libni. Pokud jste z východu Čech, neváhejte si zajet do bazaru užitkových vozů v Brně. V obou bazarech máte k dispozici přes stovku ojetých dodávek a užitkových vozů ve skvělém stavu od téměř nových po starší. V nabídce naleznete i dodávky se speciálními nástavbami na míru. Záleží jen na vás, co potřebujete. Pokud vás žádný vůz neuspokojí, je možné si nechat vůz dovézt na přání.