Tahače Volvo a Renault

10. září 2015 v 0:20
Tahače od firem Volvo a Renault patří ke světové špičce mezi tahači. Oba výrobci nabízejí širokou řadu tahačů s nejmodernějšími technologiemi, které je radost řídit. Dnes se zaměříme na ojeté tahače těchto značek a něco si o nich povíme.

Tahače Volvo

Tahače Volvo jsou vyráběna pod označením FH. V současnosti se vyrábí s číslem FH16 a 16 litrovým motorem. Starší kousky, které můžete nalézt v našem bazaru, se vyrábí s označením FH13 a mají 13 litrový motor. Ty se vyráběly od roku 2008 do roku 2013. V našem autobazaru můžete nalézt jak nejstarší, tak nejnovější kousky. Tahače mají široké rozmezí najetých kilometrů od téměř neježděných, po zasloužilé veterány, kteří ale pořád ještě nepatří do šrotu a dobře poslouží.

Renault Premium

Renault Premium je všestranný tahač s desetilitrovými motory a důrazem na úsporný provoz. Byl vyráběný v letech 1996 až 2013. Jedná se o menšího brášku tahače Renault Magnum, který je opravdovým králem mezi tahači. Renault Premium mu ale v ledasčem stačí.

Zahraniční zákazníci

Pokud jste ze Slovenska, podívejte se na náš slovenský web pro predaj nákladných vozidiel. Web nabízí stejné nákladní vozy, pouze je ve slovenštině. Vozy jsou umístěné na showroomu v Praze na Černém mostě. Vozy vám rádi dovezeme i na objednávku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama