Výkup nákladních aut

24. srpna 2015 v 23:36
Pořídli jste si nové vozidla namísto starého a přemýšlíte o umístění do bazaru k prodeji? V tom případě navštivte náš autobazar nákladních vozů a my ho za vás prodáme. Váš vůz vystavíme na inzertních serverech po celé Evropě a budeme jej nabízet i na našem prodejním místě v Praze na Černém Mostu. Každý vůz je detailně nafocen a umístěn na webové stránky, kde si ho v několika jazycích mohou prohlídnout lidé z celého světa.

Jiná možnost

Jinou možností je prodat váš vůz rovnou nám. Rádi vykoupíme váš vůz za cenu, kterou navrhne náš specialista s dlouholetými zkušenostmi. Tato možnost je pro vás výhodná v případě, že potřebujete rychle peníze za prodej. Ty dostanete ihned v hotovosti. Největším bonusem výkupu je však to, že se stáváme jeho majitelem a přebíráme tak veškeré záruky, administrativu a jednání s kupcem. Po dohodě si pro vůz přijedeme přímo k vám. Odpadnou vám tak všechny starosti a navíc budete mít ihned peníze.

V případě, že se rozhodnete svůj starý vůz vyměnit za nový z naší nabídky, prodáme vám ho na protiúčet, kdy vykoupíme váš starý vůz a nabídneme vám výhodnou cenu výkupu. Váš starý vůz tak vyměníte za nový velmi výhodně a rychle. Pro výkup nákladních aut se obraťte na nás, dlouholeté specialisty s dlouholetými zkušenostmi v oboru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama