Srpen 2015

Výkup nákladních aut

24. srpna 2015 v 23:36
Pořídli jste si nové vozidla namísto starého a přemýšlíte o umístění do bazaru k prodeji? V tom případě navštivte náš autobazar nákladních vozů a my ho za vás prodáme. Váš vůz vystavíme na inzertních serverech po celé Evropě a budeme jej nabízet i na našem prodejním místě v Praze na Černém Mostu. Každý vůz je detailně nafocen a umístěn na webové stránky, kde si ho v několika jazycích mohou prohlídnout lidé z celého světa.

Jiná možnost

Jinou možností je prodat váš vůz rovnou nám. Rádi vykoupíme váš vůz za cenu, kterou navrhne náš specialista s dlouholetými zkušenostmi. Tato možnost je pro vás výhodná v případě, že potřebujete rychle peníze za prodej. Ty dostanete ihned v hotovosti. Největším bonusem výkupu je však to, že se stáváme jeho majitelem a přebíráme tak veškeré záruky, administrativu a jednání s kupcem. Po dohodě si pro vůz přijedeme přímo k vám. Odpadnou vám tak všechny starosti a navíc budete mít ihned peníze.

V případě, že se rozhodnete svůj starý vůz vyměnit za nový z naší nabídky, prodáme vám ho na protiúčet, kdy vykoupíme váš starý vůz a nabídneme vám výhodnou cenu výkupu. Váš starý vůz tak vyměníte za nový velmi výhodně a rychle. Pro výkup nákladních aut se obraťte na nás, dlouholeté specialisty s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Dodávkou ve více lidech na dovolenou

11. srpna 2015 v 16:36
Chystáte se na dovolenou ve více lidech a nevíte jak? Cesty autobusem jsou velmi nepohodlné, nemáte svobodu a v cílové destinaci se nemůžete sami pohybovat. Dnes si popíšeme výhody cestování pronajatou dodávkou. Podmínky pronájmu dodávek najdete pod odkazem. Nejsou nijak přísné.

Proč cestovat dodávkou

Protože uveze až 9 osob a zároveň hromadu zavazadel a vybavení. Cestování ve skupině je navíc velká zábava. Při řízení se můžete střídat, cesta tak nebude tolik náročná, jako při cestování více auty. Dodávky jsou navíc daleko prostornější, takže tolik nebolí nohy. Většina dodávek je klimatizovaná, po cestě tak budete mít všichni komfort bez vedra a to i když pojedete přes den. Sám si dobře pamatuji, jak jsem záviděl "těm se zavřenými okny", protože bylo jasné, že mají klimatizaci, zatímco my jsme se pařili v úmorném vedru.

Platíte pouze provoz jednoho auta. Kdo jezdí k moři pravidelně ví, kolik taková cesta stojí. Nepříjemně se projeví například poplatky za dálnice, tunely a mosty. To všechno platíte pouze jednou. Spotřeba dodávky je přitom podobná osobnímu automobilu, zvláště pokud váš osobák je staršího data výroby. Nové dodávky jsou úsporné a na dálnici se s nimi dá jezdit klidně za 7-8 litrů nafty na 100 kilometrů.

Kde si dodávku půjčit

Půjčit dodávku si můžete v půjčovně dodávek na Praze 8. Zde si můžete vybrat vůz podle vašich představ. V nabíce jsou i luxusní modely v kůži s pohodlnými sedačkami. Každý vůz nabízí, kromě místa pro cestující, bohatý zavazadlový prostor.