Renault Master

13. července 2015 v 0:57
Daří se vašemu podnikání, vaše firma roste, máte více zákazníků? To často přináší problém s nedostatečnou přepravní kapacitou vašeho vozového parku. Na řadu tak přichází nákup nového, nebo ojetého užitkového vozu, nebo dodávky. Dnes si řekneme něco o ojetých dodávkách Renault Master.

O autu

Užitkové vozy Renault Master jsou variabilní vozy mnoha velikostí a provedení. Na obrázcích můžete vidět, jak moc se jeden model vozu může lišit. Na prvním obrázku je devítimístný minibus určený pro přepravu cestujících, na druhém je pak skříň s klimatizací určená pro přepravu chlazeného zboží.

Devítimístný Renault Master

Oba tyto vozy si můžete zapůjčit v půjčovně dodávek na Praze 8. V nabídce jsou i dodávky a užitkové vozy jiných značek a typů.

Renault Master skříň

Užitkové vozy Renault Master se vyrábí v kategorii do 3,5 tuny, to znamená, že ho lze řídit pouze s oprávněním skupiny B. Když se podíváte na fotku výše, je to až neuvěřitelné, že lze tak velké auto řídit pouze s řidičákem na osobák. S velikostí se však snižuje užitečná váha, kterou vůz může přepravovat. Je to dané tím, že se váha vozu zvyšuje s velikostí, takže klesá rozíl mezi limitem kategorie a váhou vozu, což je maximální váha nákladu.

Variacím se meze nekladou a tak je možné najít Renault Master i jako karavan, nebo tahač návěsu. Je to dáno univerzálností jeho konstrukce a požadavky zákazníků. Ty jsou často dosti zajímavé. Když pomineme speciální nástavby, kterými jsou například hasičské nástavby, odtahová vozidla, tak může být na konstrukci přiděláno v podstatě cokoliv. Tady jde vidět, že Renault chce rozhodně vyjít zákazníkovi vstříc. Díky tomu je trh opravdu rozmanitý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 julka julka | Web | 5. října 2017 v 15:15 | Reagovat

Ahoj, prosím máte zkušenosti s ac dodávkamI? http://www.acdodavky.cz/ Nebo uprednostnujete radsi ac tir? (http://www.actir.cz/) diky za vase tipy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama