Nákladní technika

13. července 2015 v 12:41
Nákladní technika je stále více důležitá. S tím, jak vše roste, staví se větší a větší domy, stavby, stroje, roste nutnost přepravy nákladu, včetně extrémní přepravy velkých, nebo obtížně přepravitelných materiálů.

Fuso Super Great 001


Na nákladní auta jsou kladeny stále větší nároky, zároveň ale musí být vozidla co nejekologičtější a šetrná k životnímu prostředí. Jeden z výrobců, kterým se daří tuto strategii držet je Iveco. Nejen nové vozy, ale i v bazaru Iveco se dají najít silné stroje schopné přepravovat pomocí přívěsů a návěsů obrovské a těžké stroje. A když zrovna žádný návěs nemáte po ruce, máte krátkodobou zakázku a nechce se vám kupovat nový návěs, není nic jednoduššího, než využít pronájem návěsů a půjčit si nějaký podle vašich představ. K dispozici jsou všechny druhy návěsů pro přepravu křehkých kusů náročných na teplotu až po například bagry, kterým nějaké to drsnější zacházení neublíží.

Extrémní přeprava

Jak takový nadměrný transport vypadá se můžete podívat například na tomto videu. U nás to není tak časté, ale ve spojených státech se stěhují celé domy, případně celé čtvrtě. To pak musí nastoupit jiná technika speciálně přizpůsobená pro tyto účely. Podívaná je to potom ale úchvatná. Sice to trvá, ale vidět kolem sebe projíždět dům, to je k nezaplacení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bibina bibina | 2. září 2018 v 14:56 | Reagovat

víte, co jsou předsazené komory? jsou to takové ty otvory ve skladech a logistických center, kam nacovávají kamiony-

https://vrata-praha.cz/predsazene-komory

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama