Půjčovna dodávek

28. března 2015 v 23:45
Potřebujete krátkodobý pronájem dodávky? V tom případě přijde vhod půjčovna dodávek. Půjčovna dodávek na Praze 8 - Libni nabízí okolo 75 dodávek a užitkových vozů všech typů a velikostí. V nabídce se najdou i speciální nástavby, jako hákový kontejner, odtahovka, valník s hydraulickou rukou a další. Vozy jsou připraveny na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a vesměs se jedná o novější vozy staré maximálně pár let. Pronájem dodávky pak bude jedna radost, když budete pracovat s novými automobily s novými technologiemi.

Podmínky pronájmu

Podmínky jsou nastaveny tak, aby co nejméně zatěžovaly zákazníka. Jedná se v podstatě jen o 2 doklady totožnosti, z nichž jeden musí být řidišský průkaz s příslušným oprávněním. U většiny vozů stačí skupina B. Dále se pak skládá vratná kauce, jejíž výše se liší podle vybraného vozu. Vratná kauce je podmínkou a slouží jako pojistka. No a to je vše. V případě, že si bude vozidlo půjčovat právnická osoba, musí donést ještě některé jiné doklady.

Kde sídlíme

Nákladní vozy jsou pro vás připraveny nonstop na Praze 8 - Libni. Dostupnost z centra je velmi dobrá a zároveň se Libně netýká každodenní dopravní špička. S dodávkou tak v klidu můžete hned vyrazit i mimo Prahu, aniž byste se příliš zdrželi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Honza | E-mail | Web | 3. června 2016 v 12:20 | Reagovat

Pokud je dodávka starší, často se stává, že se jí začne snižovat výkon a zvyšovat spotřeba. Tento problém může rychle odstranit odborně udělaný chiptuning, viz web

2 misun misun | Web | 19. září 2017 v 14:12 | Reagovat

Já mám rád dodávky půjčené, ale ještě lépe svoje. Takže vždy rád zajedu někam do bazaru dodávek pro další přírustek:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama