Březen 2015

Půjčovna dodávek

28. března 2015 v 23:45
Potřebujete krátkodobý pronájem dodávky? V tom případě přijde vhod půjčovna dodávek. Půjčovna dodávek na Praze 8 - Libni nabízí okolo 75 dodávek a užitkových vozů všech typů a velikostí. V nabídce se najdou i speciální nástavby, jako hákový kontejner, odtahovka, valník s hydraulickou rukou a další. Vozy jsou připraveny na krátkodobý i dlouhodobý pronájem a vesměs se jedná o novější vozy staré maximálně pár let. Pronájem dodávky pak bude jedna radost, když budete pracovat s novými automobily s novými technologiemi.

Podmínky pronájmu

Podmínky jsou nastaveny tak, aby co nejméně zatěžovaly zákazníka. Jedná se v podstatě jen o 2 doklady totožnosti, z nichž jeden musí být řidišský průkaz s příslušným oprávněním. U většiny vozů stačí skupina B. Dále se pak skládá vratná kauce, jejíž výše se liší podle vybraného vozu. Vratná kauce je podmínkou a slouží jako pojistka. No a to je vše. V případě, že si bude vozidlo půjčovat právnická osoba, musí donést ještě některé jiné doklady.

Kde sídlíme

Nákladní vozy jsou pro vás připraveny nonstop na Praze 8 - Libni. Dostupnost z centra je velmi dobrá a zároveň se Libně netýká každodenní dopravní špička. S dodávkou tak v klidu můžete hned vyrazit i mimo Prahu, aniž byste se příliš zdrželi.

Prodej a pronájem nákladních vozů

4. března 2015 v 23:18
Když se řekne nákladní vozy, každý si představí nejspíše kamion, nebo nějakou Tatru, vozící hlínu. Nákladní vozy jsou ale mnohem rozmanitější a spadají do různých kategorií. Dnes si řekneme něco o prodeji a pronájmu nákladních vozů. Nebudeme se bavit ani tak o nových nákladních vozech, ale podíváme se na tématiku bazarů a půjčoven, kde najdete starší, ale pořád skvěle sloužící automobily.

Bazar nákladních vozů

Bazar nákladních vozů přichází na řadu v případě, že nechcete z jakéhokoliv důvodu investovat do nového vozu, nebo víte, že nepotřebujete nový vůz. V bazaru se dá pořídit pár let starý vůz, který už má sice něco najeto, ale v případě náklaďáků a kamionů to nic neznamená. Zatímco osobní auto je po pár set tisících kilometrech téměř na odpis, kamiony najezdí klidně půl milionu kilometrů a nemusí to na nich být znát. Jsou totiž stavěny tak, aby zvládaly vysoké počty kilometrů. Zvláště tahače u kterých se předpokládá většina času na dálnicích by byly po pár letech bezcenné. Není výjimkou, že tahač najezdí stovky tisíc kilometrů ročně.

Půjčovna přívěsů

Víte v čem vašemu byznysu může být půjčovna přívěsů velmi užitečná? Pokud máte velmi často se měnící typ přepravovaného zboží a potřebujete chvíli cisternu a chvíli chlaďák, nemusíte si udržovat široký vozový park a vlastnit všechny typy vozů. Stačí si přívěs pronajmout a pak ho v případě potřeby vyměnit za jiný typ, který se vám zrovna bude hodit.