Únor 2015

Pronájem dodávky

16. února 2015 v 23:13
Kde, za kolik a za jakých podmínek si lze půjčit dodávku? A je dlouhodobý pronájem vůbec výhodný? Více si o tom povíme v dnešním článku, který se bude zabývat pronájmem dodávek a ve kterém zjistíme, jak na ten pronájem dodávky. Začneme krátkodobým pronájmem.

Krátkodobý pronájem dodávky

Ten využijete v případě, že se například stěhujete, nebo potřebujete jednorázově odvézt větší věci. Zde není o čem se rozhodovat, pronájem dodávky je zde rozhodně nejrozumnějším řešením. Při krátkodobém pronájmu dodávky složíte kauci, která slouží pro případ nehody vozidla a hradí se z ní případná spoluúčast při nehodě. Palivo si pak hradíte sami tak, že vozidlo převezmete i přivezete s plnou nádrží.

Dlouhodobý pronájem dodávky

Dlouhodobým pronájmem lze řešit situaci, že aktuálně z jakéhokoliv důvedu nemůžete koupit nové, nebo bazarové užitkové vozy, ale aktuálně je potřebujete. To ale není jediná situace, kdy dlouhodobý pronájem dodávek využijete. Může se totiž stát, že máte proměnnou klientelu a každou chvíli potřebujete přepravovat jiný typ nákladu a na to budete potřebovat různé typy vozů. Nákup a následný prodej užitkových vozidel po krátkých časových úsecích je nesmysl a dlouhodobé udržování rozmanitého vozového parku je ekonomicky nevýhodné. Můžete tedy využívat dlouhodobého pronájmu a v případě potřeby si vyměnit typ vozidla podle aktuální potřeby. Tak budete mít jisté, že dokážete obsloužit každou zakázku.