Užitkové vozy

9. ledna 2015 v 18:46
Sháníte užitkové vozy pro sebe, nebo svou firmu a nechce se vám investovat do nového vozu? Podívejte se do bazaru užitkových vozů. Více než 200 dodávek a užitkových vozů vystavených na showroomu v Praze a všechny detailně nafoceny na webových stránkách. Vybrat si tak můžete ještě předtím, než někam pojedete a díky detailním fotografiím si uděláte dobrou představu o stavu užitkového vozu. Showroom je na Praze 8 a je dobře dostupný z různých částí Prahy i z magistrály.

Dostupné vozy

Jedním z nejvíce zastoupených vozů v nabídce je Iveco Daily, což odpovídá oblíbenosti tohoto vozu jako dodávky, nebo užitkového vozu pro jednotlivce i mezi firmami. Iveco Daily je dostupné v mnoha variantách a velkou výhodou je, že firma Iveco se specializuje pouze na výrobu nákladních vozů, díky čemuž má buhaté zkušenosti a know how, jak dodávky a užitkové vozy vyrábět.

Dalším často zastoupeným vozem je Ford Transit, který je také velmi oblíbeným vozem mezi všemi řidiči, díky svým variacím a dlouhé tradici. Jedná se o spolehlivý vůz mnoha velikostí, motorizací, který se vyrábí již 50 let. Prvním transitem byl Ford Taunus Transit vyráběný od roku 1953.

Ford Taunus Transit 1964 1

Ford Transit se vyrábí jak pro převážení osob, tak pro převážení materiálu. Případně se dá kombinovat a po vyndání sedaček můžete vozit materiál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evžen Evžen | 18. května 2016 v 14:10 | Reagovat

Zdravím, rád si užitkové vozy pronajímám, protože mě to vyjde levněji, než jeden vlastnit. Rád doporučuji firmu www.dodavky-praha.cz , která pronájem zprostředkovává.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama