Bazar a pronájem nákladního auta

31. ledna 2015 v 18:51
Potřebujete nákladní auto a nové nepřichází v úvahu? To vůbec nevadí. Není nic snažšího, než si sehnat nákladní auto podle svých potřeb v bazaru nákladních aut. V Praze si rozhodně vyberete z více než 200 nákladních vozů, přívěsů a návěsů. Vozy jsou vystaveny na showroomu na Praze 9 - Černý Most u sjezdu z pražského okruhu. Dopravní dostupnost je tak téměř dokonalá a bezproblémová i pro mimopražské.

Bazar nákladních vozů

Druhy nabízených nákladních vozů

V nabídce naleznete nákladní auta všech možných druhů. Najdete zde nákladní vozidla nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače, cisterny, návěsy, přívěsy, stavební stroje, autobusy a další kousky, které se u nás mimořádně vyskytnou. Navíc nabízíme pojištění ojetých vozidel, díky čemuž se nemusíte obávat případných skrytých vad, ani závad, které se na ojetém nákladním autě vyskytnou až do 3 let od prodeje. Kryté můžou být podle rozsahu až téměř všechny součásti vozidla. Nákladní auto si též můžete odvézt na protiúčet za vaše starší.

Potřebujete nákladní auto jen krátkodobě

V tom případě se hodí pronájem užitkových vozů. Krátkodobě i dlouhodobě si můžete zapůjčit nákladní vozidla nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače, cisterny, návěsy, přívěsy a různé speciály a stavební stroje podle aktuální nabídky. Výhodou je vysoká flexibilita při využívání vozidel. Když se vám změní typ nákladu a tím pádem vůz, který pro přepravu potřebujete, není nic jednoduššího, než si nákladní auto vyměnit za typ, který zrovna potřebujete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama