Leden 2015

Bazar a pronájem nákladního auta

31. ledna 2015 v 18:51
Potřebujete nákladní auto a nové nepřichází v úvahu? To vůbec nevadí. Není nic snažšího, než si sehnat nákladní auto podle svých potřeb v bazaru nákladních aut. V Praze si rozhodně vyberete z více než 200 nákladních vozů, přívěsů a návěsů. Vozy jsou vystaveny na showroomu na Praze 9 - Černý Most u sjezdu z pražského okruhu. Dopravní dostupnost je tak téměř dokonalá a bezproblémová i pro mimopražské.

Bazar nákladních vozů

Druhy nabízených nákladních vozů

V nabídce naleznete nákladní auta všech možných druhů. Najdete zde nákladní vozidla nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače, cisterny, návěsy, přívěsy, stavební stroje, autobusy a další kousky, které se u nás mimořádně vyskytnou. Navíc nabízíme pojištění ojetých vozidel, díky čemuž se nemusíte obávat případných skrytých vad, ani závad, které se na ojetém nákladním autě vyskytnou až do 3 let od prodeje. Kryté můžou být podle rozsahu až téměř všechny součásti vozidla. Nákladní auto si též můžete odvézt na protiúčet za vaše starší.

Potřebujete nákladní auto jen krátkodobě

V tom případě se hodí pronájem užitkových vozů. Krátkodobě i dlouhodobě si můžete zapůjčit nákladní vozidla nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače, cisterny, návěsy, přívěsy a různé speciály a stavební stroje podle aktuální nabídky. Výhodou je vysoká flexibilita při využívání vozidel. Když se vám změní typ nákladu a tím pádem vůz, který pro přepravu potřebujete, není nic jednoduššího, než si nákladní auto vyměnit za typ, který zrovna potřebujete.

Užitkové vozy

9. ledna 2015 v 18:46
Sháníte užitkové vozy pro sebe, nebo svou firmu a nechce se vám investovat do nového vozu? Podívejte se do bazaru užitkových vozů. Více než 200 dodávek a užitkových vozů vystavených na showroomu v Praze a všechny detailně nafoceny na webových stránkách. Vybrat si tak můžete ještě předtím, než někam pojedete a díky detailním fotografiím si uděláte dobrou představu o stavu užitkového vozu. Showroom je na Praze 8 a je dobře dostupný z různých částí Prahy i z magistrály.

Dostupné vozy

Jedním z nejvíce zastoupených vozů v nabídce je Iveco Daily, což odpovídá oblíbenosti tohoto vozu jako dodávky, nebo užitkového vozu pro jednotlivce i mezi firmami. Iveco Daily je dostupné v mnoha variantách a velkou výhodou je, že firma Iveco se specializuje pouze na výrobu nákladních vozů, díky čemuž má buhaté zkušenosti a know how, jak dodávky a užitkové vozy vyrábět.

Dalším často zastoupeným vozem je Ford Transit, který je také velmi oblíbeným vozem mezi všemi řidiči, díky svým variacím a dlouhé tradici. Jedná se o spolehlivý vůz mnoha velikostí, motorizací, který se vyrábí již 50 let. Prvním transitem byl Ford Taunus Transit vyráběný od roku 1953.

Ford Taunus Transit 1964 1

Ford Transit se vyrábí jak pro převážení osob, tak pro převážení materiálu. Případně se dá kombinovat a po vyndání sedaček můžete vozit materiál.