Nákladní vozy a přívěsy

8. prosince 2014 v 19:11
Chybí vám ve firmě nákladní vozy? Potýkáte se s nedostatkem nákladních aut pro přepravu, stářím vozového parku, častými poruchami, nebo dalšími problémy? Řešení vám může dát návštěva bazaru nákladních vozů. V pražském, dobře dostupném showroomu jsou vystaveny nákladní vozy a nákladní přívěsy, jejichž počet je skoro ke dvěma stům. Výběr je opravdu obrovský a pokud i přes to nebudete spokojeni a žádný vůz si nevyberete, můžete si objednat dovoz nákladního auta přesně podle požadavků.

Nákladní vůz z bazaru

Nákladní vozy z bazaru jsou vhodnou alternativou k novým vozům. Ačkoli už mají něco najeto a jsou opotřebené, nákladní vozy jsou konstruované na dlouhou životnost, stovky tisíc kilometrů tedy pro ně nejsou žádný problém. Nevýhodou nákupu v bazaru můžou být skryté závady. Ty ale jsou jednoduše řešitelné tak, že si pořídíte pojištění na nákladní vozidlo. To je přizpůsobeno přesně takovýmto situacím, kryje všechny součásti vozidla a zahrnuje i skryté vady nezjištěné prodejcem, ani vámi.

Nejsou finance na nový, nebo se nahrnuly zakázky?

V tom případě přijde vhod půjčovna užitkových vozů. Na krátkodobou i dlouhodobou výpomoc ve vašem vozovém parku se půjčovna nákladních vozů skvěle hodí. Nejen že dostanete vůz, přívěs, nebo návěs podle aktuálních potřeb, ale v případě změny převáženého sortimetnu lze pohodlně vůz vyměnit za jiný a převážet zboží úplně jiného druhu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama