Servis Mazda

6. listopadu 2014 v 12:08
Rádi bychom vám představili servis Mazda Auto Dufek. Autoservis se již přes 20 let zaměřuje výhradně na vozy značky Mazda, mají tedy potřebné know how i vybavení, srovnatelné, nebo i lepší, oproti autorizovaným servisům Mazda. Kvalitní zázemí a vybavení zaručuje nejvyšší kvalitu servisu.

Proč servis Mazda od Auto Dufek

Servis Auto Dufek je na trhu již přes 20 let a celou dobu se zaměřuje jen na servis vozů značky Mazda. Jejich znalosti, zkušenosti a vybavení jsou tak přizpůsobeny přesně pro potřeby servisu všech typů vozů značky Mazda. Navíc provozují autovrakoviště Mazda, kde díky kterému mají skladem více než 2 miliony náhradních dílů na všechny možné typy vozů Mazda. Další díly navíc stále čekají v původních vozech na vymontování. Každý náhradní díl je na skladě několikrát, nestává se tedy, že by nějaký běžný autodíl chyběl. Pokud se tak ale stane, rádi vám ho seženou v síti svých partnerů.

Nové i použité náhradní díly

V servisu vám do Mazdy namontují podle vašeho přání nové, nebo použité díly ze svého autovrakoviště. Je jen na vás, jakou variantu si vyberete. Na skladě náhradních dílů se dbá na funkčnost a kvalitu použitého náhradního dílu. Náhradní díly prochází přísným výběrem a poškozený náhradní díl se na sklad a následně k vám do automobilu nedostane.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama