Bazar užitkových vozů

19. listopadu 2014 v 17:52
Nejlepší bazar užitkových vozů na jižní Moravě hledejte v Brně. Své sídlo tam totiž má firma Dodávky Brno s.r.o. Prodej užitkových vozidel je totiž jejich hlavním zaměřením. Jako dceřinná společnost přebírá všechny zkušenosti z praxe i ostatních poboček firmy a ačkoli jsou na trhu teprve krátkou dobu, vybrali do svých řad ty největší odborníky a prodávají spokojeným zákazníkům dodávky a užitkové vozy.

Showroom v Brně

Jako autobazar jižní Morava se zaměřují na oblast jižní Moravy, dobrá dostupnost je k nim ale z celé republiky. Bazar užitkových vozů sídlí na okraji Brna s dobrou dostupností z dálnice D1. Nemusíte se tak proplétat centrem Brna.

Bazar užitkových vozů Brno

V nabídce je aktuálně přes 100 užitkových vozidel různých typů a značek. Nabídka se neustále rozšiřuje a rozmanitost vozidel zpestřuje. Kdyby se vám však náhodou stalo, že by žádné z vozidel neodpovídalo vašim představám, rádi vám užitkové vozidlo seženou a dotáhnou přímo podle vašeho přání.

Proč koupit dodávku v Brně

Pokud jste z Moravy, nebo ze Slovenska, volba je jasná. Do Brna to máte nejblíže a nabídka vozů dosahuje, často i převyšuje nabídky ostatních českých měst. V Brně vám navíc nabídnou spoustu doplňkových služeb, jako je financování, pojištění, nebo protiúčet. Vše pouze na vaše přání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirek Mirek | 2. června 2016 v 15:48 | Reagovat

V Praze bych jednoznačně doporučoval www.dodavky-na-pronajem.cz , lepší ceny jsem nenašel, servis mají taky parádní. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama