Listopad 2014

Bazar užitkových vozů

19. listopadu 2014 v 17:52
Nejlepší bazar užitkových vozů na jižní Moravě hledejte v Brně. Své sídlo tam totiž má firma Dodávky Brno s.r.o. Prodej užitkových vozidel je totiž jejich hlavním zaměřením. Jako dceřinná společnost přebírá všechny zkušenosti z praxe i ostatních poboček firmy a ačkoli jsou na trhu teprve krátkou dobu, vybrali do svých řad ty největší odborníky a prodávají spokojeným zákazníkům dodávky a užitkové vozy.

Showroom v Brně

Jako autobazar jižní Morava se zaměřují na oblast jižní Moravy, dobrá dostupnost je k nim ale z celé republiky. Bazar užitkových vozů sídlí na okraji Brna s dobrou dostupností z dálnice D1. Nemusíte se tak proplétat centrem Brna.

Bazar užitkových vozů Brno

V nabídce je aktuálně přes 100 užitkových vozidel různých typů a značek. Nabídka se neustále rozšiřuje a rozmanitost vozidel zpestřuje. Kdyby se vám však náhodou stalo, že by žádné z vozidel neodpovídalo vašim představám, rádi vám užitkové vozidlo seženou a dotáhnou přímo podle vašeho přání.

Proč koupit dodávku v Brně

Pokud jste z Moravy, nebo ze Slovenska, volba je jasná. Do Brna to máte nejblíže a nabídka vozů dosahuje, často i převyšuje nabídky ostatních českých měst. V Brně vám navíc nabídnou spoustu doplňkových služeb, jako je financování, pojištění, nebo protiúčet. Vše pouze na vaše přání.

Servis Mazda

6. listopadu 2014 v 12:08
Rádi bychom vám představili servis Mazda Auto Dufek. Autoservis se již přes 20 let zaměřuje výhradně na vozy značky Mazda, mají tedy potřebné know how i vybavení, srovnatelné, nebo i lepší, oproti autorizovaným servisům Mazda. Kvalitní zázemí a vybavení zaručuje nejvyšší kvalitu servisu.

Proč servis Mazda od Auto Dufek

Servis Auto Dufek je na trhu již přes 20 let a celou dobu se zaměřuje jen na servis vozů značky Mazda. Jejich znalosti, zkušenosti a vybavení jsou tak přizpůsobeny přesně pro potřeby servisu všech typů vozů značky Mazda. Navíc provozují autovrakoviště Mazda, kde díky kterému mají skladem více než 2 miliony náhradních dílů na všechny možné typy vozů Mazda. Další díly navíc stále čekají v původních vozech na vymontování. Každý náhradní díl je na skladě několikrát, nestává se tedy, že by nějaký běžný autodíl chyběl. Pokud se tak ale stane, rádi vám ho seženou v síti svých partnerů.

Nové i použité náhradní díly

V servisu vám do Mazdy namontují podle vašeho přání nové, nebo použité díly ze svého autovrakoviště. Je jen na vás, jakou variantu si vyberete. Na skladě náhradních dílů se dbá na funkčnost a kvalitu použitého náhradního dílu. Náhradní díly prochází přísným výběrem a poškozený náhradní díl se na sklad a následně k vám do automobilu nedostane.