Bazar přívěsů

29. října 2014 v 16:12
Rozdíl mezi přívěsem a návěsem je v tom, že u návěsu nese část váhy tažné vozidlo, kdežto u přívěsu je tato část zanedbatelná. Přívěsy se vyrábí jako dvounápravové, kde nápravy jsou uprostřed přívěsu, nebo vícenápravová s přední nápravou otočnou.

Přívěsy bazar

Přívěsy bazar - proč přívěs z bazaru je jednoduché. Cena je daleko menší oproti novému kusu a přívěsy narozdíl od vozidel nepodléhají poruchám, ani skrytým vadám, protože se jedná o jednoduchá zařízení složená převážně z mechanických dílů vysoké odolnosti. Na přívěsu je také snadno poznat jeho technický stav a jak s ním předchozí majitel zacházel.

Typy přívěsů

Přívěsy v bazaru jsou podle aktuální nabídky různých typů. Vždy se v nabídce nachází více kusů valníků a valníky kryté plachtou, případně skříně. Často se ale vyskytují i přívěsy pro převoz jiných vozidel a strojů, takzvané "plaťáky".

Pokud v nabídce není žádný přívěs podle Vašich požadavků, nechte si přívěs dovézt. Většinou se podaří sehnat přívěs odpovídající požadavkům a za rozumnou cenu. Nebojte se takovéto služby využít, za malý příplatek získáte přívěs podle potřeby a ušetříte spoustu času, který byste strávili hledáním jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama