Servis Mazda

17. září 2014 v 23:12
Autoservis Auto Dufek je specializovaným servisem na vozy značky Mazda. Kromě servisu provozují též vrakoviště Mazda, ze kterého si můžete vybrat náhradní díly.

Servis Mazda

S opravami vozů značky Mazda mají již 22 let zkušeností. Jako specialisté na Mazdy se na jiné značky nezaměřují, proto mohou nabízet ten nejlepší možný servis pro vaši Mazdu. Servisní vybavení udržují na nejvyšší možné úrovni a minimálně na úrovni autorizovaných servisů. Ať už se jedná o diagnostiku, geometrii, nebo pneumatiky, vše je přizpůsobeno opravám vozů značky Mazda. Servis Mazda na nejvyšší možné úrovni najdete právě u Auto Dufek.

Náhradní díly Mazda

Pokud sháníte náhradní díly Mazda za rozumnou cenu, můžete si vybrat z vrakoviště Mazda, kde je uloženo kolem 2 milionů kusů použitých náhradních dílů na všechny možné typy vozů Mazda. Jde o největší sklad náhradních dílů na Mazdy v ČR a SR. Některé díly jsou stále ve vozech, ze kterých Vám je rádi vymontují.

Můžete si vybrat samozřejmě i nové náhradní díly. Všechny díly Vám do Vaší Mazdy můžou rovnou i namontovat ve svém servise. Vše se nachází na jednom místě v Měchenicích u Prahy. Náhradní díly jsou uloženy v hale, kde jsou chráněny před deštěm, vlhkem a dalšími atmosférickými vlivy, které by mohly mít negativní vliv na funkci součástky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama