Září 2014

Prodej užitkových vozidel

30. září 2014 v 14:41
Už máte vybrané užitkové vozidlo, nebo stále ještě nejste rozhodnutí? V obou případech se určitě zajeďte podívat do bazaru užitkových vozů v Brně. Na prodejní ploše je vystaveno přes 80 ojetých užitkových vozů (stav k září 2014) připravených k okamžitému odjezdu. Všechny potřebné dokumenty jsou předpřipraveny a čas strávený koupí a převodem vozu tak pro Vás bude co nejkratší. Výkupem a prodejem užitkových vozidel se zabýváme již dlouho a máme s ním patřičné zkušenosti. Ke každémnu vozu Vám můžeme také nabídnout výhodné pojištění a povinné ručení a také jako jedni z mála nabízíme prodlouženou záruku i na bazarové vozy. Tato záruka podle vybrané varianty může krýt téměř všechny součástky vozidla a vztahuje se na opravy, které vznikly před i po prodeji.

Proč vybírat u nás

Náš odborný personál Vám ochotně a dobře poradí při výběru užitkového vozu právě pro Vás. Některé užitkové vozy přímo vlastníme, jsme tedy přímo prodejci a vše vyřizujete pouze s námi. Pro užitkové vozy v komisním prodeji pak máme předpřipraveny všechny dokumenty tak, aby převod probíhal co nejrychleji. K vozům nabízíme mnoho doplňkových služeb, včetně financování. Všechny vozy máme vystaveny v našem showroomu v Brně, snadno dostupném z dálnice D1. Všechny vozy jsou detailně nafoceny, před návštěvou si tak můžete udělat konkrétní obrázek o tom, v jakém stavu se užitkový vůz náchází.

Servis Mazda

17. září 2014 v 23:12
Autoservis Auto Dufek je specializovaným servisem na vozy značky Mazda. Kromě servisu provozují též vrakoviště Mazda, ze kterého si můžete vybrat náhradní díly.

Servis Mazda

S opravami vozů značky Mazda mají již 22 let zkušeností. Jako specialisté na Mazdy se na jiné značky nezaměřují, proto mohou nabízet ten nejlepší možný servis pro vaši Mazdu. Servisní vybavení udržují na nejvyšší možné úrovni a minimálně na úrovni autorizovaných servisů. Ať už se jedná o diagnostiku, geometrii, nebo pneumatiky, vše je přizpůsobeno opravám vozů značky Mazda. Servis Mazda na nejvyšší možné úrovni najdete právě u Auto Dufek.

Náhradní díly Mazda

Pokud sháníte náhradní díly Mazda za rozumnou cenu, můžete si vybrat z vrakoviště Mazda, kde je uloženo kolem 2 milionů kusů použitých náhradních dílů na všechny možné typy vozů Mazda. Jde o největší sklad náhradních dílů na Mazdy v ČR a SR. Některé díly jsou stále ve vozech, ze kterých Vám je rádi vymontují.

Můžete si vybrat samozřejmě i nové náhradní díly. Všechny díly Vám do Vaší Mazdy můžou rovnou i namontovat ve svém servise. Vše se nachází na jednom místě v Měchenicích u Prahy. Náhradní díly jsou uloženy v hale, kde jsou chráněny před deštěm, vlhkem a dalšími atmosférickými vlivy, které by mohly mít negativní vliv na funkci součástky.