Srpen 2014

Půjčovna užitkových vozů

21. srpna 2014 v 17:14
Scháníte-li pronájem dodávky, je tu pro Vás půjčovna užitkových vozů AC půjčovna. V její nabídce najdete k zapůjčení všechny druhy dodávek a užitkových vozů, včetně speciálních nástaveb. Pronájem dodávky je rychlý a jednoduchý způsob, jak se vypořádat s nákladem, který potřebujete někam přepravit. K řízení dodávky Vám stačí řidičské oprávnění skupiny B.

Co s dodávkami odvezete

Ať už potřebujete odvézt cokoliv, některá z dodávek z naší nabídky Vám jistě bude vyhovovat. V nabídce máme klasické dodávky malé, střední i maxi. Máme i klasické dodávky s klimatizací, které slouží jako chlaďák, nebo mrazák. S klimatizací si můžete půjčit i skříňovou dodávku, která má větší úložný prostor a nosnost. Pro sypké materiály se zase hodí valník, který může být i s plachtou, pokud by materiál nemohl například zmoknout.

Na cesty ve více osobách se Vám jistě bude hodit minibus, do kterého se s řidičem vejde 9 lidí a stále lze ještě jezdit pouze s řidičským průkazem skupiny B. A navíc, i když se do dodávky vejde 9 lidí, stále zůstává hromada prostoru v kufru pro věci a zavazadla.

K zapůjčení jako jediná půjčovna v ČR nabízíme i speciální nástavby. Půjčit si tak můžete dodávky na převoz aut, kontejnery s hákem, sklápěčky a valníky s hydraulickým ramenem.

Bazar nákladních aut

21. srpna 2014 v 16:32
Sháníte-li ojetý nákladní vůz, podívejte se do bazaru nákladních aut AB TIR v Praze. Mají v nabídce nákladní auta všech možných kategorií, stáří a provedení. Ať už potřebujete náklaďák do 7,5 tuny, nebo naopak nad 7,5 tuny, v autobazaru AB TIR si vyberete ze široké nabídky zajímavých vozů. Pokud zrovna nebudete shánět největší náklaďák na světě, naše nabídka Vás uspokojí. A kdyby se případně stalo, že Vám žádný vůz vyhovovat nebude, rádi Vám dovezeme nákladní auto přesně podle Vašich představ.

Co v AB TIRu pořídíte

V bazaru pořídíte nákladní auta na převoz pevných, sypkých i kapalných materiálů. Nabídka zahrnuje jak nákladní auta a přívěsy, tak tahače a návěsy. V nabídce najdete též sklápěčky, speciální nástavby, stavební stroje a autobusy.

Z pohledu značek jsou u nás bohatě zastoupeny značky DAF, Iveco, MAN, Mercedes, Renault, Scania a Volvo. U přívěsů a návěsů jsou hojně zastoupeny značky Kögel, Schmitz a Schwarzmüler.

Přívěsy jsou klasické plachty, nebo skříně, doplňkově s klimatizací a oddělenými prostorami. Dále jsou v nabídce valníky, přívěsy a návěsy pro přepravu jiných aut a strojů.

Bazar užitkových vozů

13. srpna 2014 v 23:03
Užitkové vozy jsou vozy určené pro přepravu jiných předmětů, než lidí. Užitkové vozy se vyrábí v široké škále velikostí a použití. Často se vnitřek užitkového vozu dále dovybavuje podle potřeb majitele. Vznikají pak vozy s poličkami, chlaďáky, mrazáky, klecemi pro zvířata a dalšími. Jednou z kategorií je též SUV, tedy sportovní užitkový vůz. Ty jsou teď velmi populární a rozšířené.

Bazar užitkových vozů

Při shánění užitkového vozu není od věci podívat se i do bazaru užitkových vozů v Brně. Najdete tam velký výběr užitkových vozů od téměř nových, po starší s více kilometry, ale zato levnějšími. Bazar je vhodnou doplňkovou volbou i k nákupu nového vozu. V bazaru jsou užitkové vozy oproti novým výrazně levnější a často i speciálně přizpůsobené a vybavené. Za drahé speciální úpravy tak v bazaru dáte zlomek, než kdybyste si ji nechali dát do nového auta od specializované firmy.

Speciální nástavby

Běžně jsou k dospozici chlaďáky a mrazáky s klimatizační jednotkou. Na bazaru jsou v provedení furgon i skříň a ve velké šíři velikostí a typů. Můžou být i dělené na chlaďák i mrazák v jednom. Dalšími speciálními nástavbami jsou sklápěčky. V podstatě se jedná o valníky s hydraulickým zvedákem. Občas lze narazit i na valíky s hydraulickým ramenem. Speciální nástavba může být i v podobě hákového kontejneru. Ten lze z auta složit a naložit ve velice krátké době.

Speciální nástavby se v autobazaru užitkovýcxh vozů v Brně střídají a katuálně můžeme mít k dispozici speciální nástavbu právě pro vás. Neváhejte nás tedy kontaktovat, nebo navštívit naše webové stránky, kde jsou všechny užitkové vozy detailně nafoceny a popsány.