Užitkové vozy Iveco Daily

15. července 2014 v 10:48
Firma Iveco je italská firma, sídlící v Turíně, zabývající se výrobou dodávek, užitkových vozů, nákladních vozů, autobusů a speciálů. Její síla je v tom, že se specializuje výhradně na tyto vozy. Více o firmě Iveco.

Iveco Daily


Jedním z nejznámějších vozů od firmy Iveco je dodávka Iveco Daily. Vyrábí se již od roku 1978 a dnes se vyrábí již pátá generace těchto užitkových vozů. Iveco Daily se vyrábí v mnoha různých kombinacích, nástavbách a variantách. Běžně ho lze vídat jako dodávky, servisní vozy, odtahové vozy, valníky, sklápěče, skříně a různé speciální úpravy. Užitkové vozy Iveco Daily jsou oblíbené i u záchranných sborů, čato jej využívají třeba hasiči.

Pokud Iveco Daily sháníte, můžete se podívat do firmy AC dodávky v Praze, která sídlí v Praze 8 - Libeň. Mají zde velký výběr užitkových vozů a dodávek. Mají dobrou dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Můžete se podívat i na web, kde mají všechny vozy vystaveny. Ke každému vozu je připraveno mnoho detailných fotek, na kterých se o vozu dozvíte téměř vše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evžen Trnka Evžen Trnka | 5. května 2016 v 16:31 | Reagovat

Zdravím, Iveco Daily je naprosto legendární dodávka. Jezdíval jsem s ní, když jsem začínal se svou firmou, ale poté se mi porouchal motor a oprava se mi nevyplatila. Poté mi kamarád doporučil Ford Transit - zprvu jsem mu nevěřil ani slovo, když se nad tímto modelem rozplýval, ale pak jsem zkusil, a to konkrétně u firmy www.dodavky-za-babku.cz , která mi poskytla pronájem. Poté jsem si Transita koupil a teď už jsem několik let naprosto spokojený. Kamarád měl pravdu.

2 donaldo donaldo | 27. srpna 2018 v 2:43 | Reagovat

Když jsem si chtěl kupovat dodávku, koukal jsem se hlavně po Iveco Daily, je to už osvědčené auto, které vydrží i tvrší zacházení. Jeden kousek v pěkném stavu jsem pak našel na https://www.truck1-cz.com/dodavky Za pár týdnů byl doma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama