Pronájem dodávky

13. července 2014 v 20:55
Sháníte pronájem dodávky v Praze a okolí? ACpůjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčení dodávek různých značek a typů. Všechny vozy jsou na Praze 8 - Karlín. Od každého typu vozu je k dispozici více kusů tak, aby si zákazník mohl vybrat podle svých požadavků a aby byly vždy dostupné vozy podle zákazníkových požadavků.

Typy vozů


V nabídce jsou klasické dodávky rozměrů malé, střední a maxi. Dále pak chlaďáky a mrazáky. Ty mohou být jako furgon, nebo skříň. Skříňové dodávky jsou k dispozici i bez klimatizace. Dalším typem vozu je valník. Valník může být krytý, nebo nekrytý. V nabídce jsou též minibusy.

Speciální nástavby

Samostatou kategorií jsou speciální nástavby. Aktuálně jsou k dispozici k pronájmu dodávky s nástavbami: odtahové vozidlo, hákový kontejner, sklápěcí valník s hydraulickou rukou a nesklápěcí valník s hydraulickou rukou.

Proč ACdodávky

Půjčovna dodávek Praha 8 má k dispozici širokou nabídku dodávek a užitkových vozů k půjčení. Od každého typu má více vozidel různých vlastností. Má dobrou dostupnost z ostatních částí Prahy. Nachází se v klidné části Prahy 8 - Karlín.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama