Červenec 2014

Bazar přívěsů

17. července 2014 v 11:35
Pokud hledáte bazar přívěsů, pak zkuste firmu AC TIR s.r.o. Bazar s přívěsy se nachází na Praze 9 a kromě přívěsů nabízí nákladní vozy a pracovní stroje.

Přívěs je přípojné vozidlo bez motoru. Rozdíl přívěsem a návěsem je ten, že přívěs přenáší na tažné vozidlo jen minimální část své hmotnosti.

V nabídce jsou nákladní přívěsy pro převoz chlazeného a mraženého materiálu, sypkých materiálů, jiných vozidel a pracovních strojů, sklápěcí a další. Všechny přívěsy jsou vystaveny na Praze 9 a zároveň detailně popsány a nafoceny na webových stránkách.

Přívěsy jsou různého stáří a cenové kategorie. Pokud byste si žádný nevybrali, nebo nevyhovoval Vašim požadavků, lze přívěs na objednávku dovézt podle Vašeho přání.

Užitkové vozy Iveco Daily

15. července 2014 v 10:48
Firma Iveco je italská firma, sídlící v Turíně, zabývající se výrobou dodávek, užitkových vozů, nákladních vozů, autobusů a speciálů. Její síla je v tom, že se specializuje výhradně na tyto vozy. Více o firmě Iveco.

Iveco Daily


Jedním z nejznámějších vozů od firmy Iveco je dodávka Iveco Daily. Vyrábí se již od roku 1978 a dnes se vyrábí již pátá generace těchto užitkových vozů. Iveco Daily se vyrábí v mnoha různých kombinacích, nástavbách a variantách. Běžně ho lze vídat jako dodávky, servisní vozy, odtahové vozy, valníky, sklápěče, skříně a různé speciální úpravy. Užitkové vozy Iveco Daily jsou oblíbené i u záchranných sborů, čato jej využívají třeba hasiči.

Pokud Iveco Daily sháníte, můžete se podívat do firmy AC dodávky v Praze, která sídlí v Praze 8 - Libeň. Mají zde velký výběr užitkových vozů a dodávek. Mají dobrou dopravní dostupnost autem i městskou hromadnou dopravou. Můžete se podívat i na web, kde mají všechny vozy vystaveny. Ke každému vozu je připraveno mnoho detailných fotek, na kterých se o vozu dozvíte téměř vše.

Pronájem dodávky

13. července 2014 v 20:55
Sháníte pronájem dodávky v Praze a okolí? ACpůjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé půjčení dodávek různých značek a typů. Všechny vozy jsou na Praze 8 - Karlín. Od každého typu vozu je k dispozici více kusů tak, aby si zákazník mohl vybrat podle svých požadavků a aby byly vždy dostupné vozy podle zákazníkových požadavků.

Typy vozů


V nabídce jsou klasické dodávky rozměrů malé, střední a maxi. Dále pak chlaďáky a mrazáky. Ty mohou být jako furgon, nebo skříň. Skříňové dodávky jsou k dispozici i bez klimatizace. Dalším typem vozu je valník. Valník může být krytý, nebo nekrytý. V nabídce jsou též minibusy.

Speciální nástavby

Samostatou kategorií jsou speciální nástavby. Aktuálně jsou k dispozici k pronájmu dodávky s nástavbami: odtahové vozidlo, hákový kontejner, sklápěcí valník s hydraulickou rukou a nesklápěcí valník s hydraulickou rukou.

Proč ACdodávky

Půjčovna dodávek Praha 8 má k dispozici širokou nabídku dodávek a užitkových vozů k půjčení. Od každého typu má více vozidel různých vlastností. Má dobrou dostupnost z ostatních částí Prahy. Nachází se v klidné části Prahy 8 - Karlín.