Červen 2014

Nákladní přívěsy

18. června 2014 v 15:55
Nákladní přívěs zvyšuje kapacitu vozidla jak váhu, tak objem. Nákladní přívěs se připojuje za vozidla s váhou větší než 3,5 tuny, nebo autobusy. Používá se k přepravě sypkých materiálů, pevných materiálů a palet. Za těmito účely jsou přizpůsobeny. Mohou být ve tvaru vany se zadními nebo bočními dveřmi, nebo víkem. Tyto přívěsy navíc mohou být sklápěcí, což značně ulehčuje vykládku sypkých materiálů.

K přepravě pevných materiálů se používají přívěsy s nižšími bočními stěnami, s plachtou, nebo bez plachty, nebo skříně. Výhody plachty jsou, že můžete plachtu odstranit. Výhodou skříně je, že v případě umístění klimatizace umí držet teplotu a lze tak převážet i organické materiály, které vyžadují chlad, nebo mráz.

Některé přívěsy jsou přizpůsobeny i k přepravě jiných vozidel, ať už osobních, nebo nákladních. Převážet lze i lodě, letadla a spoustu dalších věcí. Extrémními případy jsou převozy domů, nebo velkých konstrukcí. Více si přečtěte třeba v nadrozměrných přepravách

Koupit, nebo prohlédnout si můžete různé druhy nákladních přívěsů na stránkách firmy AB TIR s.r.o.

Dodávky Brno

18. června 2014 v 15:42
Pokud hledáte prodejce dodávek a užitkových vozů v Brně, nebo na jižní Moravě, rozhodně zkuste Dodávky Brno s.r.o. Mají širkou nabídku dodávek a užitkových vozů různých druhů a značek. Všechna auta stojí na dobře přístupné výstavní ploše mimo centrum Brna s dobrou přístupností na hlavní silnice. Do bazaru se tak dostanete pohodlně a bez zbytečného proplétání centrem Brna.

Kromě prodeje vozů nabízí také výkup za hotové a různé druhy pojištění, prodlouženou záruku a nákup na splátky. Se vším vám pomůže ochotný odborný personál.

Pokud to máte do Brna daleko, podívejte se na jejich online prezentaci http://dodavkybrno.cz, kde naleznete všechny nabízené ojeté vozy s velkým množstvím fotek. Nafoceny jsou vozy opravdu detailně, takže budete mít perfektní přehled o stavu vozidla.
Pokud si i přes množství fotek nebudete jisti, nebo si vědět rady, kontaktujte bazar emailem, nebo telefonem a zeptejte se na co potřebujete. Na většinu otázek se dočkáte kvalitních a odborných rad.